Apavu dezinfekcija.

JAUNUMS – Lieliska iespēja apavu dezinfekcijai ar ierīci „KLENZ”!

Klenz aparāts

 

Ātrs un efektīvs risinājums tīriem apaviem sēnīšu slimību, hiperhidrozes (svīstošu pēdu) un bromhidrozes (svīšana ar nepatīkamu aromātu) gadījumos. Ierīce neitralizē nepatīkamos aromātus kurpēs, zeķēs un zolītēs. Lai pēdas pēc ārstnieciskās pēdu aprūpes atkārtoti nesaskartos ar patogēniem mikroorganismiem, kas atrodas zeķēs, zolītēs un apavos – tie  jādezinficē „KLENZ”aparātā.

  • "British Analytical Agency" veiktā pētījumā sporta un ielas apavos tika atrastas apmēram 140 000 sēnīšu sporas katrā kurpē. Pēc apavu apstrādes KLENZ ierīcē par 99% samazinās baktērijas, vīrusu un sēnīšu sporas.
  • Ar speciālas ventilēšanas sistēmas palīdzību apavos, zolītēs u.c. iekļūst ozons un nano sudraba daļiņas, kas novērš baktēriju un sēnīšu klātbūtni un noārda nepatīkamā aromāta molekulas.
  • Ierīces lietošana ir droša, videi draudzīga, ekonomiska un pilnībā nekaitīga. Tā ir saudzīga apaviem, jo netiek izmantots ne karstums, ne šķidrums, ne ķimikālijas.
  • Apavu apstrādes laiks ierīcē  8 minūtes.

 

Klenz aparāts

No 1. līdz 30. novembrim “Diabēta centrs"  Pēdu aprūpes kabinetā apavu dezinfekcijai, pielietojot "KLENZ" ierīci, piedāvā īpašas cenas, kā arī, nākot uz pēdu aprūpi, iespējams dezinficēt divus apavu pārus par viena cenu.

PAKALPOJUMA CENA TIKAI 3 EIRO.